Blended learning traject - Public Speaking
Tijdens het blended learning traject Public Speaking leer je hoe je binnen jouw stijl stress en spanning kan omzetten in positieve energie. Hoe je aandacht kan wekken en behouden. Hoe je de juiste houding aanneemt, ... Als individu heb je immers je eigen authentieke communicatiestijl. En die stijl gaan we niet veranderen.
Wat leer ik in dit blended learning traject?
Dit blended learning traject bestaat uit 6 building blocks die elk opgedeeld zijn in een reeks leerobjecten.
- Een succesvolle presentatie voorbereiden
- Positief omgaan met sprekersspanning
- Sprekerstechnieken: creëer impact & maak connectie
- Verwerf inzicht in je eigen sprekersstijl
- Omgaan met lastige situaties
- Inzetten van visuele middelen
Wie geeft de training?
Katelijne Van Tichelen is reeds meer dan 22 jaar actief als personal coach, facilitator en consultant.
Haar specialisaties zijn leiderschap, timemanagement en teamcoaching. Zij werkt o.a. met management en directie teams naar een gezonde cultuur. Als systeemcoach en geaccrediteerd Insights facilitator weet zij mensen en organisaties te raken en in beweging te krijgen. De juiste actie, op de juiste wijze, op het juiste moment is haar insteek.
Analytische diepgang, no nonsens en een warme menselijke aanpak zijn haar troeven. Samen met haar coachees en klanten streeft Katelijne naar een optimale energetische balans en realistische resultaten.

Even praktisch
Het blended learning traject wordt verrijkt met één remote sessie die doorgaat op:
- 18 februari van 9u tot 12u
Budget: 375 euro excl. BTW. Lunch en syllabus zijn inbegrepen.
Onze opleidingen zijn erkend door de Vlaamse overheid. Je kan dus gebruik maken van de KMO-portefeuille Vlaanderen.
Wij kunnen als dienstverlener geen aanvragen indienen noch goedkeuren.
Meer info:
Heb je vragen? Wil je meer info?
Bel onze Talent Academy op 053/85 77 78 of stuur een mail.
Schrijf je meteen in
Relevante Tips, Nieuws & Inzichten
Met digitaal naar het nieuwe normaal

Met digitaal naar het nieuwe normaal
Het nieuwe normaal na corona. Digitaal, tot voor kort een bewuste keuze van onze early innovating klanten om in een blended traject aan te bieden. Vandaag een must voor bijna elke klant.
How to increase engagement in a blended learning environment?

How to increase engagement in a blended learning environment?
Als organisatie streef je naar een omgeving waar talentontwikkeling en levenslang leren een belangrijke pijler vormen van de cultuur.
Maar hoe creëer je opleidingen die het leerengagement stimuleren, impact creëren en resultaten opleveren? Hoe verleid je je medewerkers tot actief leren?
Skill BuilderS present op VOV-beurs

Skill BuilderS present op VOV-beurs
Blended learning … een term die almaar vaker opduikt. Maar wordt het binnen uw organisatie ook toegepast? En wat is de impact op het engagement van uw medewerkers?
Laat je inspireren door de mogelijkheden van digitale en ‘blended’ leertrajecten op onze VOV-beursstand op 28 november en ontdek de 'future proof' opleidingen in onze Talent Academy.